Неодимовий магніт кільце 50-6х5 мм.
Основні характеристики:
| Тип магніту | диск (шайба) з отвором |
|
Матеріал магніту (склад, формула) |
неодимовий магніт (NdFeB) |
| Намагніченність | N52 |
| Сила зчеплення (приблизино), кг | 30 |
| Діаметр зовнішний, мм | 50 |
| Діаметр внутрішний, мм | 6 |
| Висота, мм | 5 |
| Вага, г | 75,53 |
| Покриття | Zn |
| Рабочая температура, ºС | 80 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид магнита | Постоянный |
| Материал магнита | Неодим (NdFeB) |
| Покрытие | Никель |
| Форма магнита | Кольцо |
| Диаметр | 50 мм |
| Высота | 5 мм |
| Сила сцепления | 30 кг |
Информация для заказа
- Цена: 332 ₴





