
Такие магнитики применяются для крепления магнитиков на холодильник. Сила сцепления этого магнитика в 60 грамм - это не физическая величина, а величина определяющая, что данный магнит удерживает на весу своим магнитным полем металлическую пластинку весом в 60 грамм.
Основные характеристики:
| Тип | диск (шайба) |
| Намагниченность | ферритовый магнит Y30 |
| Сила сцепления (приблизительно), г | 60 |
| Диаметр внешний, мм | 18 |
| Высота, мм | 3 |
| Вес, г | 3,8 |
| Обьем, см3 | 0,76 |
| Покрытие | без покрытия |
| Рабочая температура до, ºС | 250 |
| Марка магнита | 24 СА 230 |
Базою цього матеріалу є ферріт стронція. Хімічна формула SrFe12O19. Ферріт стронція не є отруйним, радіоактивним, вибухонебезпечним, горючим матеріалом.
Згідно з ОСТ11.0841-91 магніти з ферріту зберігають свої магнітні властивості при експлуатації (або) зберіганню згідно з ГОСТ 21493 впродовж двадцяти п’яти років при відсутності у повітрі кислотних та інших агресивних домішок.
Остаточна індукція, не менше 0.36 Тл
Коерцитивна сила по індукції, не менше 215 кА/м
Коерцитивна сила по намагніченості, не менше 220 кА/м
Магнітна енергія (В*Н)мах, не менше 22,0 кДж/м3
| Основные | |
|---|---|
| Материал магнита | Феррит |
| Форма магнита | Диск |
| Диаметр | 18 мм |
| Высота | 3 мм |
| Сила сцепления | 0.06 кг |
- Цена: 3 ₴




