
Двосторонній пошуковий магніт Онікс (Onyx) F-100x2. Сила зчеплення 100 кг
1 250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1002
+380 (63) 122-12-70
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пошуковий магніт Онікс F-100x2
- Тип: Двосторонній
- Сила: 100 кг
- Вага: 450 г
- Намагнічування: N52
- Покриття: Нікельована (Ni-Cu-Ni)
- Розмір: D56-H22mm
Двосторонній пошуковий магніт F-100x2 з намагніченістю N 52, представляє серію пошукових магнітів товарного бренду «ONYX». На сьогоднішній день, це найбільш потужний і якісний неодимовий пошуковий магніт. Неодноразові випробування технічних і фізичних параметрів (міцність, розмір, вага, а як наслідок і потужність) магнітів товарного бренду «ONYX», довели, що вони на порядок перевершують ВСІ бренди магнітів, представлені на ринку України.
Для любителів і професіоналів пошукачів використовують магніти, пошуковий магніт «ONYX», це оптимальний вибір і вигідне придбання. Ще одним вигідним відзнакою магнітів ТМ «ONYX» від своїх конкурентів, це фірмова упаковка і комплектація пошукових магнітів.
- поставляється комплект пошукових магнітів «ONYX» входить: фірмова картонна упаковка, безпосередньо сам магніт, трос на 30 метрів, сертифікат якості засвідчує надійність даної продукції, ремкомплект, що складається з карабіна, двох рим-болтів (до односторонніх магнітів один рим-болт), і «баранчик» для зручності затягування по різьбі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 22 мм |
| Страна производитель | Польша |
| Диаметр | 52 мм |
| Покрытие | Никель |
| Вид магнита | Постоянный |
| Материал магнита | Неодим (NdFeB) |
| Форма магнита | Диск с отверстием |
| Сила сцепления | 100 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴






