NdFeB, N38, Діаметр 5 мм, висота 1,5 мм, Зчеплення близько 300 г.
| Тип | диск (шайба) |
| Намагніченість | N38 |
| Сила зчеплення (приблизно), кг | 0.3 |
| Діаметр зовнішній, мм | 5 |
| Висота, мм | 1,5 |
| Вага, г | 0,2 |
| Об'єм, см3 | 0.029 |
| Покриття | Ni-Cu-Ni |
| Робоча температура, ºС | До 80 |
|
Матеріал магніту (склад, формула) |
неодимовий магніт (NdFeB) |
| Магнітна індукція (вимірювання на поверхні) Вг, мТл (Гаусс) | 200(2000) |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вид магнита | Постоянный |
| Материал магнита | Неодим (NdFeB) |
| Покрытие | Никель-хром |
| Форма магнита | Диск |
| Диаметр | 5 мм |
| Высота | 1.5 мм |
| Сила сцепления | 0.3 кг |
Информация для заказа
- Цена: 3 ₴




