Магніт пошуковий двосторонній MП2*100 на 165 кг.
Такий пошуковий магніт використовується під час підняття металевих предметів зі свердловин, лійок, із водойм. Як магнітний тримач, для фіксації великих предметів на металевому стелі (балці), підняття та перенесення металевих деталей. Усередині кожного пошукового магніту стоїть неодимовий магніт у формі кільця. Корпус із металу надійно захищає неодимовий магніт ударів об залізні предмети. Втрата природних магнітних властивостей пошукових неодимових магнітів становить 1-2% за 10 років. Температура використання до 80 °C.
Технічні характеристики:
| Усилие на отрыв, кг | 165 |
| Зовнішній діаметр, мм | 61 |
| Висота корпусу, мм | 23 |
| Зовнішній діаметр самого магніту, мм | 50 |
| Внутрішній діаметр самого магніту, мм | 20 |
| Різь основного/бокового рим болта, мм | М8 |
| Вага магніту/в пакованні, кг | 0.490 |
| Намагнічування | осьове |
| Матеріал корпусу | ст.20 |
| Матеріал магніту | NdFeB |
| Матеріал покриття | Zn/Ni |
Комплектація:
1. Магніт пошуковий МП2х100 кг.
2. Два рим болта М8/М10 або обидва М10.
3. Мотузка на 30 м
4. Рукавиці захисні
5. Інструкція з експлуатації, протокол випробувань*.
6. Захисне паковання із захистом від примагнічування
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.49 кг |
| Вид магнита | Постоянный |
| Высота | 23 мм |
| Диаметр | 61 мм |
| Материал магнита | Неодим (NdFeB) |
| Покрытие | Никель |
| Сила сцепления | 165 кг |
| Форма магнита | Диск с отверстием |
- Цена: 1 250 ₴




