
Магніт із зенковкою D30-d7/3,5хh3 мм — N (силою 10 кг) Неодимовый магнит ПОЛЬША 100 %
128 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1016
+380 (63) 122-12-70
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Магніти неодимові кріпильні без корпусу
NdFeB. N42. Розміри кільця D = 30 мм, d = 7/3,5 мм, H = 3 мм. Вага: 15 г.
NdFeB. N42. Розміри кільця D = 30 мм, d = 7/3,5 мм, H = 3 мм. Вага: 15 г.
Основні характеристики:
| Тип | диск (шайба) |
| Намагнічність | N42 |
| Сила зчеплення (приблизно), кг | 10 |
| Діаметр зовнішній, мм | 30 |
| Діаметр внутрішній, мм | 7 під патай, 3,5 під шуруп |
| Висота, мм | 3 |
| Вага магніту, г | 15 |
| Покриття | Ni-Cu-Ni |
| Робоча температура, oС | 80 |
| Полярність | N |
* — полярність N необхідна для "роботи" у зв'язці з магнітами S орієнтації. Під час примагнічування магніту до металевої поверхні полярність не має значення.
Увага! Обережно, магніти крихкі, не можна використовувати шурупокрут для кріплення магнітів з отворами під саморіз, кидати магніти один на одного. Краще робити так, щоб не було прямого удару о магніти металевих речей, наприклад:
- підкладіть під магніт гумову прокладку;
- після встановлення, наліпіть на магніт 1-2 шари скотчу, ізострічки, або пластиру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вид магнита | Постоянный |
| Материал магнита | Неодим (NdFeB) |
| Покрытие | Никель-хром |
| Форма магнита | Диск с отверстием |
| Диаметр | 30 мм |
| Высота | 3 мм |
| Сила сцепления | 10 кг |
Информация для заказа
- Цена: 128 ₴



